Apie DATA MINER Dėstytojai

Dėstytojai

DSC_0690 - Copy

Ernestas Sysojevas

Ernestas turi daugiau nei 20+ metų projektų valdymo ir informacinių technologijų mokymų vedimo bei konsultavimo patirtį. Projektų valdymo srityje specializuojasi projektų, projektų programų ir portfelio bei projektų valdymo įrankių įsisavinimo srityse. Ernestas aktyviai domisi projektų vadybos naujovėmis bei siekia aukščiausių įvertinimų šioje srityje. Ernestas yra 22 pasaulyje pripažintų sertifikacijų savininkas – visas jas įgijo pirmuoju bandymu.

Donatas Šedys

Donatas Šedys turi sukaupęs didelę Microsoft Project kursų dėstymo patirtį vedant mokymus AXIS Technologies, EIKA, Barclays Bank ir daugelio kitų organizacijų darbuotojams. Donatas įvykdė ne vieną sėkmingą konsultacinį projektą, kurių metu buvo sukurti ir įdiegti unikalūs MS Project panaudojimo projektų valdyme sprendimai, pakeista projektų valdymo struktūra, sukurta projektų vadovų atsiskaitymo ir kontrolės sistema. 2015 metais dėstytojas dalyvavo dviejuose didžiausiuose Lietuvoje projektų valdymo sistemos sukūrimo ir įdiegimo naudojant Microsoft Project ir Microsoft Project Server 2013 programinę įrangą projektuose.

Donatas
Vaida

Vaida Paulauskaitė

Vaida Paulauskaitė – organizacijų vadybos konsultantė, turinti 16 metų praktinio vadovavimo patirtį paslaugų organizacijose bei 20 metų konsultacinę patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo, komandinio darbo bei lyderystės, organizacinės kultūros, asmeninio efektyvumo valdymo srityse. Vaidai keletą kartų teko vadovauti naujai besiformuojančioms organizacijoms ir pradėti jų kūrimą tiek nuo struktūros ir veiklos procesų modeliavimo bei komandų formavimo, tiek ir nuo jų paslaugų paketo klientams kūrimo, vystymo bei plėtros. Vesdama mokymus ji remiasi nuostata, kad pagrindinė konsultanto misija – sukurti erdves ir sąlygas mąstymo modelių pokyčiams, nes būtent jie lemia tiek profesinę, tiek asmeninę sėkmę gyvenime.

Donatas Šumyla

Donatas Šumyla – dėstytojas praktikas, galintis pasigirti turimomis praktinėmis IT paslaugų valdymo žiniomis, kurias įgijo dirbdamas Swedbank banke. Jau 5 metus yra atsakingas už vartotojų aptarnavimo Lietuvoje departamento teikiamų IT pagalbos paslaugų kokybės gerinimą. Donatas vadovauja 10 žmonių komandai, kuri yra atsakinga už vartotojų užklausų sprendimo ir incidentų procesus, o taip pat, prisideda prie Swedbank vidinių IT projektų realizavimo, skirtų banko paslaugų gerinimui.

Untitled design (3)

Jonas Savickas

Jonas Savickas profesinę patirtį informacinių technologijų srityje kaupia daugiau nei 10 metų, iš jų paskutinius 5-erius taip pat dėsto ir konsultuoja. Kiekvienų mokymų metu jis siekia tikslo didinti darbo procesų efektyvumą pasitelkiant IT ir inovacijas. Jau 4-tus metus Jonas turi sertifikuoto Microsoft technologijų dėstytojo (MCT) statusą ir yra pasiruošęs pagelbėti Jūsų kolektyvui ir Jums asmeniškai kaip IT komandos treneris, nepriklausomas technologijų konsultantas ar projektų vadovas.

Oleg Smertin

Teorija Olegą žavi, bet jis pasitiki praktika. Siekdamas būti sėkmingu vadovu Olegas išstudijavo ir sėkmingai išbandė Projektų, Procesų, Strategijos, Rizikų, Paslaugų bei Pokyčių vadybą tokiose įmonėse kaip TeliaSonera, IBM ir Swedbank. Iš savo praktinės patirties Olegas žino, kad kiekvienas vadybinis metodas, kaip vaistas, turi ne tik teigiamų bet ir neigiamų savybių. Kuo stipresnis yra metodas, tuo didesnę žalą jis gali padaryti, jeigu bus taikomas nesuprantant šio metodo prasmės, paskirties ir esmės. Tam, kad būtų išvengta klaidų, nepakanka tik žinių, reikia ir išminties. Protingas žmogus žino teisingus atsakymus, išmintingas – teisingus klausimus. Jeigu norite gauti žinių – Google padės tai padaryti greitai ir nemokamai.

Olegas - Copy
taisyta - Copy

Vaidotas Gudaitis

Vaidotas Gudaitis – sertifikuotas Microsoft, EC-Council kompanijų lektorius su 10 metų patirtimi. Domisi saugumo technologijomis, Linux, Raspberry Pi. Vaidotas yra OWASP narys, konsultuoja įmones ir atlieka pentestingą. Programuoja Node.js ir Android. bei yra sukūręs išmaniųjų daiktų (IoT) valdymo platformą. Šiuo metu domisi Docker ir Ansible.

Laurynas Dovydaitis

Laurynas šiuo metu dirba IT sprendimų architektu, o informacinių technologijų srityje turi daugiau nei 10 metų patirties. Per visą karjeros laikotarpį jis yra dalyvavęs įvairaus dydžio projektuose, apimančiuose platų technologijų ir IT gamintojų spektrą, o jo patirtis augo nuo darbo vietų priežiūros iki kompleksinių IT sprendimų. Pastaruosius trejus metus jis specializuojasi naujos kartos kompiuterijos sprendimuose – debesies ir duomenų analizės srityse. Būdamas šių sričių profesionalas, jis dalinasi savo žiniomis su vietine ir tarptautine IT specialistų bendruomene skaitydamas pranešimus įvairiose konferencijose. Jo aistra technologijoms yra įvertinta tarptautiniu Microsoft Most Valuable Professional apdovanojimu. Laurynas taip pat veda techninius mokymus ir yra Microsoft Certified Trainer statusą turintis dėstytojas. Be to, būdamas aktyvus MCT bendruomenės narys, jis yra išrinktas MCT Baltijos regiono vadovu.

Laurynas - Copy
4958p2 - Copy

Giedrė Plukienė

Giedrė Plukienė – mokymų konsultantė, turinti 10+ metų verslo konsultavimo patirtį strateginio valdymo ir mokymų srityse. Didžiąją karjeros dalį Giedrė dirbo tokiose tarptautinėse kompanijose kaip „Japan Tobacco“  bei „Nielsen“ – kūrė ir tobulino verslo modeliavimo  ir  prognozavimo įrankius, moderavo įvairias elgsenos tyrimų grupes bei strategines sesijas. Didžiausia gyvenimo aistra – „atrasti neatrastą“ – paskatino domėtis maksimalių galimybių bei asmenybės efektyvumo plėtojimo temomis. Tuo tikslu Vilniaus Geštalto Psichoterapijos Institute Giedrė įgijo geštalto metodų praktiko vardą, domisi alternatyvaus ugdymo priemonėmis, tokiomis kaip „mindfulness“, meno terapija, kvėpavimo technikos ir kita.

Aleksej Kovaliov

Patyręs vadovas, konsultantas ir lektorius, pasižymintis tarpdisciplininėmis žiniomis (IT, EMBA, Agile&LEAN, Pragmatic Marketing) ir turtinga pilna iššūkių praktika. Aleksej jau 13 metų vadovauja kompleksiniams projektams, padaliniams ar kompanijoms. Pastaruoju metu specializuojasi IT padalinių bei kompanijų transformacijose ir Agile diegime. Yra dirbęs įvairaus dydžio įmonėse – nuo tarptautinių korporacijų iki startuolių, todėl visas dėstomas temas Aleksej išmano ne iš vadovėlių, bet, visų pirma, iš kartais karčios, o kartais sėkmingos patirties. Aktyvus Lietuvos projektų vadybos bei startuolių profesinių bendruomenių veikėjas, vienas iš organizacijos Agile Lietuva įkūrėjų ir valdybos narių. Šiuo metu Aleksej užsiima www.redknee.com telekomunikacijų ir energetikos srities informacinių sistemų projektais bei individualiais mokymais ir konsultacijomis.

2602 - Copy
Vladislavas

Vladislavas Petkevič

Vladislavas Petkevič – Microsoft paslaugų grupės vadovas lyderiaujančioje telekomunikacijų įmonėje TEO LT. Prieš keletą metų, būdamas daugelio Microsoft technologijų ekspertu, Vladislavas nusprendė dalintis savo patirtimi ir žiniomis su kitais, taip tapdamas sertifikuotu Microsoft instruktoriumi, itin vertinamu dėl gilių praktinių žinių.

Hisham Ziad El Sherbini

Hisham – į sprendimus orientuotas konsultantas bei dėstytojas, turintis daugiau nei 20 metų patirties projektavimo, įgyvendinimo, Cloud ir infrastruktūros sprendimų srityse. Hisham neabejoja, jog tik pozityvus požiūris, ambicingumas ir atsidavimas darbui skatina tobulėti bei leidžia pasiekti karjeros aukštumas. Dėl to šiandien dėstytojas yra daugiausiai Microsoft sertifikatų turintis profesionalas Jungtinėje Karalystėje, o pasaulyje patenka į top 10.

Audronė Lapienė

Audronė Lapienė – mokymų  ir seminarų lektorė, viešosios komunikacijos praktikė, koučerė. Viešojo kalbėjimo ir viešųjų ryšių komsultantė, daugiau nei 15 metų patarianti, kaip kalbėti ir kaip tylėti, jog įtaigiai paskleistumėte žinią bei sumažintumėte viešąją baimę.

foto

Viktor Kiško

Viktor Kiško – patyręs analitikas ir projektų vadovas, turintis itin daug praktinės patirties privačiame ir viešajame sektoriuose. Jo stažas programinės įrangos kūrimo srityje siekia daugiau nei 15 metų. Laisvalaikiu be programinės įrangos kūrimo, kurią dėstė Vilniaus universiteto Matematikos ir Informatikos fakultete, Viktor organizuoja IT futbolo lygos turnyrus.